Pomoc

1.Czym jest Street Stock?

Serwis Street Stock to strona umożliwiająca sprzedaż oraz kupno przedmiotów streetwear i high fashion.

2.Jak sprzedać przedmiot?

Wystawienie przedmiotu na serwisie Street Stock jest możliwe po zalogowaniu się do swojego konta, wstawienie postu sprzedażowego. Ostatni krok to oczekiwanie na zainteresowanych kupców oraz realizacja wysyłki zgodna z regulaminem naszego serwisu.

3.Jak kupić przedmiot?

Zakup przedmiotu polega na bezpośrednim kontakcie ze sprzedającym, co umożliwia przycisk „kontakt” przy wejściu na profil produktu.

4.Czy strona ponosi odpowiedzialność za transakcje?

Strona Street Stock jest jedynie portalem ogłoszeniowym. Nie bierzemy odpowiedzialności za przeprowadzane transakcje ani wystawiane przedmioty. Robimy jednak wszystko w naszej mocy, by weryfikować przedmioty z należytą dokładnością, a co za tym idzie- staramy się usuwać nieodpowiednie przedmioty oraz wykluczać użytkowników nieprzestrzegających regulaminu (link do regulaminu).

5.Jak można się skontaktować z serwisem Street Stock?

Kontakt z nami możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail- [email protected]

6.Ile wynosi czas oczekiwania wysyłki?

Czas wysyłki zależy przede wszystkim od sprzedającego, jednak większość zamówień sprowadza się do dostarczenia przedmiotu w trakcie około 2 dni.

7.Widzę na stronie nieoryginalny przedmiot- co mam zrobić?

Staramy się unikać takich sytuacji poprzez weryfikację przedmiotów. W przypadku wątpliwości co do pochodzenia danej rzeczy, prosimy niezwłocznie zgłosić przypadek administracji na profilu facebook’owym (link) lub wysyłając e-mail na adres- [email protected]

Logowanie Rejestracja Regulamin Polityka prywatności Kontakt Pomoc Rangi Promowania